Restauracja Rybna Złota Arka

Description

Description

Restauracja Złota Arka usytuowana jest przy wjeździe na Stare Miasto w pięknej kamienicy przy urokliwej ulicy Wigilijnej, która jest wstępem do przyjemnego spaceru po pięknej elbląskiej starówce.

To niezwykłe miejsce z klimatem, wypełnione ciepłem i zapachami znakomitej kuchni nad której jakością czuwa właściciel – wieloletni szef kuchni, gastronomii , uczestnik wielu szkoleń kulinarnych, m.in. u Kurta Schellera oraz mistrza kuchni francuskiej Michella Labarre.

Lokal ma trzy poziomy – sala główna, gdzie w miłej atmosferze można zjeść pyszny posiłek, z kącikiem ”Pod schodami”- intymne miejsce dla par i nie tylko…

Antresola z dwoma stolikami na którą wiodą skrzypiące drewniane schody.

Sala bankietowa na 40 osób – idealne miejsce na spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół współpracowników, czy kontrahentów.

Spotkania w tak niezwykłym miejscu mają niepowtarzalny charakter i na długo pozostają w pamięci ucztujących. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Staramy się aby każde zorganizowane przez nas przyjęcie miało niepowtarzalny charakter i aby goście czuli się wyjątkowo w ważnych dla nich chwilach. Unikamy standardowych ofert, przywiązując ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych gości.

Kuchnia nasza preferuje ryby ale w naszej ofercie są również dania mięsne oraz pyszne pierogi domowe.

Wyśmienity i niepowtarzalny smak potraw, przytulne i eleganckie wnętrze lokalu oraz serwis kelnerski na najwyższym poziomie to główne atuty restauracji.

Coś jeszcze wyjątkowego…

Dodatkowo do dyspozycji naszych gości oddajemy urokliwe miejsce – zabudowany ogródek, w którym będą serwowane potrawy z grilla, również ryby i to nie tylko latem.


Contact

Contact

Info

Info
 • Öffnungszeiten
 • Mo~Fr
  ab 12:00
 • Samstag
  ab 12:00
 • Sonntag
  ab 12:00

Location

Restauracja Rybna Złota Arka
Get directions

Contact

Restauracja Rybna Złota Arka
 • By Bogumil Redlicki
 • Phone: +48 55 239 66 78
 • Email: restauracja@smaczneryby.pl

Events

Restauracja Rybna Złota Arka
No Video Found

Ratings

Restauracja Rybna Złota Arka

BEWERTUNGEN

0

0 Total
Sie können hier einen Kommentar zur Bewertung hinzuzufügen. Bitte klicken Sie dazu auf ( LEAVE A REVIEW ) Vielen Dank!
Service:
0.0%
Qualität:
0.0%
Sauberkeit:
0.0%
Preis-Leistung:
0.0%
EMPFEHLENSWERT:
0.0%

Menu sylwestrowe (poniedziałek, 14.12.2015 20:50)


Noc Sylwestrowa to jedna z najważniejszych nocy w roku. Spędź ją w Złotej Arce i oddaj się rozkoszy smaku. ZAPRASZAMY WSTĘP WOLNY
czytaj więcej

Translate »